Besøksstatistikk for Møre og Romsdal Fjordhestlag
Besøkende idag:   Totalt siden Fredag 15. juni 2007: 72206   Gjennomsnitt pr dag: 16.22

Mest populære ukedag:
Fredag 14.8%
Søndag 14.7%
Onsdag 14.6%
Mandag 14.4%
Tirsdag 13.9%
Torsdag 13.8%
Lørdag 13.8%
      
Nettleser:
Netscape 6 85.9%
Ukjent 8.1%
Explorer 6 1.5%
Explorer 7 1.4%
Mozilla Firefox 1.2%
Explorer 1.0%
Explorer 9 0.5%
Explorer 8 0.3%
Opera 0.1%
Netscape 4 0.0%
Opera 8 0.0%
Netscape 3 0.0%
Opera 7 0.0%
Explorer 5 0.0%
Explorer 4 0.0%
Opera 6 0.0%

Operativsystem:
Ukjent 85.9%
Macintosh 3.4%
Windows XP 3.2%
Windows 7 1.9%
Windows 3.x 1.3%
Windows Vista 1.3%
Linux 1.1%
Windows NT 4 1.1%
Windows 95 0.8%
Windows Server 0.1%
Windows 2000 0.0%
Windows 98 0.0%
Windows ME 0.0%
Unix 0.0%

Skjermoppløsning:
Ukjent 97.2%
1280x1024 0.9%
1280x800 0.6%
1024x768 0.4%
1366x768 0.2%
1920x1200 0.1%
1920x1080 0.1%
1600x900 0.1%
819x614 0.1%
1280x768 0.0%
1024x600 0.0%
1440x900 0.0%
1024x819 0.0%
1600x1200 0.0%
1024x640 0.0%
768x1024 0.0%
1192x670 0.0%
1680x1050 0.0%
1400x1050 0.0%
320x480 0.0%
1311x737 0.0%
1536x864 0.0%
1152x864 0.0%
1280x720 0.0%
320x568 0.0%
360x640 0.0%
1093x614 0.0%
1146x645 0.0%
1249x702 0.0%
2025x1266 0.0%
800x600 0.0%
1014x1725 0.0%
1138x640 0.0%
1272x964 0.0%
1360x768 0.0%
1438x808 0.0%
0x0 0.0%
1058x595 0.0%
1152x720 0.0%
1229x768 0.0%
1280x960 0.0%
1441x810 0.0%
1463x823 0.0%
720x1280 0.0%
800x480 0.0%
960x540 0.0%

Travleste timer idag:
Se alle timene idag

Travleste timer siste 6 mnd:
00:00-01:00 5
01:00-02:00 3
02:00-03:00
03:00-04:00 1
04:00-05:00 6
05:00-06:00 1
06:00-07:00 3
07:00-08:00 5
08:00-09:00 6
09:00-10:00 12
10:00-11:00 19
11:00-12:00 11
12:00-13:00 16
13:00-14:00 17
14:00-15:00 27
15:00-16:00 30
16:00-17:00 49
17:00-18:00 72
18:00-19:00 96
19:00-20:00 122
20:00-21:00 213
21:00-22:00 408
22:00-23:00 800
23:00-24:00 1695

Besøkende pr måned:
Januar 2018486
Desember 2017519
November 2017546
Oktober 2017630
September 2017588
August 2017534
Juli 2017541
Juni 2017598
Mai 2017664
April 2017669
Mars 2017806
Februar 2017675
Januar 2017561
Desember 2016570
November 2016482
Oktober 2016501
September 2016505
August 2016613
Juli 2016732
Juni 2016732
Mai 2016705
April 2016490
Mars 2016598
Februar 20161000
Januar 2016913
Desember 2015752
November 2015663
Oktober 2015663
September 2015686
August 2015929
Juli 2015295
Juni 2015351
Mai 2015441
April 2015372
Mars 2015264
Februar 2015300
Januar 2015472
Desember 2014491
November 2014660
Oktober 2014621
September 2014737
August 2014612
Juli 2014606
Juni 2014590
Mai 2014668
April 2014452
Mars 2014648
Februar 2014486
Januar 2014547
Desember 2013598
November 2013306
Oktober 20131367
August 2013257
Juli 2013759
Juni 2013447
Mai 2013421
April 2013726
Mars 2013560
Februar 2013554
Januar 2013617
Desember 2012604
November 2012748
Oktober 20121379
September 20121174
August 20121029
Juli 20121174
Juni 20121100
Mai 20121150
April 20121031
Mars 20121254
Februar 20121131
Januar 20121228
Desember 20111015
November 2011750
Oktober 2011757
September 2011955
August 20111005
Juli 20111173
Juni 2011445
Mai 2011472
April 2011620
Mars 2011661
Februar 2011663
Januar 2011766
Desember 2010944
November 2010747
Oktober 2010721
September 2010573
August 2010750
Juli 20101074
Juni 2010649
Mai 2010870
April 20101067
Mars 2010425
Februar 2010314
Januar 2010368
Desember 2009539
November 2009234
Oktober 2009533
September 2009284
August 2009291
Juli 2009156
Juni 2009228
Mai 2009272
April 2009162
Mars 2009193
Februar 2009164
Januar 2009197
Desember 2008162
November 2008179
Oktober 2008266
September 2008278
August 2008141
Juli 2008254
Juni 2008282
Mai 2008404
April 2008259
Mars 2008224
Februar 200826
Januar 200854
Desember 200721
Oktober 20072
August 20075
Juli 200716
Juni 200718
Travleste dager til nå:
1. Fredag 11. oktober 2013:
2. Mandag 8. februar 2016:
3. Søndag 4. mai 2014:
4. Søndag 26. desember 2010:
5. Onsdag 26. mars 2014:
6. Mandag 30. juni 2014:
7. Tirsdag 31. desember 2013:
8. Mandag 8. oktober 2012:
9. Mandag 26. april 2010:
10. Søndag 7. oktober 2012:
11. Lørdag 23. januar 2016:
12. Onsdag 23. oktober 2013:
13. Torsdag 10. desember 2009:
14. Fredag 30. april 2010:
15. Søndag 24. juli 2016:

Dagsbesøk:

Antall:
Fredag 26. januar 2018
1
Torsdag 25. januar 2018
Onsdag 24. januar 2018
Tirsdag 23. januar 2018
Mandag 22. januar 2018
Søndag 21. januar 2018
Lørdag 20. januar 2018
Fredag 19. januar 2018
Torsdag 18. januar 2018
Onsdag 17. januar 2018
Tirsdag 16. januar 2018
Mandag 15. januar 2018
Søndag 14. januar 2018
Lørdag 13. januar 2018
Fredag 12. januar 2018
Torsdag 11. januar 2018
Onsdag 10. januar 2018
Tirsdag 9. januar 2018
Mandag 8. januar 2018
Søndag 7. januar 2018
Lørdag 6. januar 2018
Fredag 5. januar 2018
Torsdag 4. januar 2018
Onsdag 3. januar 2018
Tirsdag 2. januar 2018
Mandag 1. januar 2018
Søndag 31. desember 2017
Lørdag 30. desember 2017
Fredag 29. desember 2017
Torsdag 28. desember 2017
Onsdag 27. desember 2017
Tirsdag 26. desember 2017
Mandag 25. desember 2017
Søndag 24. desember 2017
Lørdag 23. desember 2017
Fredag 22. desember 2017
Fredag 22. desember 2017
4
Torsdag 21. desember 2017
Onsdag 20. desember 2017
Tirsdag 19. desember 2017
7
Mandag 18. desember 2017
Søndag 17. desember 2017
Lørdag 16. desember 2017
8
Fredag 15. desember 2017
5
Torsdag 14. desember 2017
9
Onsdag 13. desember 2017
Tirsdag 12. desember 2017
Mandag 11. desember 2017
Søndag 10. desember 2017
Lørdag 9. desember 2017
Fredag 8. desember 2017
Torsdag 7. desember 2017
Onsdag 6. desember 2017
Tirsdag 5. desember 2017
Mandag 4. desember 2017
Søndag 3. desember 2017
Lørdag 2. desember 2017
Fredag 1. desember 2017
Torsdag 30. november 2017
Onsdag 29. november 2017
Tirsdag 28. november 2017
Mandag 27. november 2017
Søndag 26. november 2017
Lørdag 25. november 2017
Fredag 24. november 2017
Torsdag 23. november 2017
Onsdag 22. november 2017
Tirsdag 21. november 2017
Mandag 20. november 2017
Søndag 19. november 2017
Lørdag 18. november 2017
Fredag 17. november 2017
Torsdag 16. november 2017
Onsdag 15. november 2017
Tirsdag 14. november 2017
8
Mandag 13. november 2017
Søndag 12. november 2017
Lørdag 11. november 2017
Fredag 10. november 2017
Torsdag 9. november 2017
Onsdag 8. november 2017
Tirsdag 7. november 2017
Mandag 6. november 2017
Søndag 5. november 2017
Lørdag 4. november 2017
Fredag 3. november 2017
Torsdag 2. november 2017
Onsdag 1. november 2017
Tirsdag 31. oktober 2017
Mandag 30. oktober 2017
Søndag 29. oktober 2017
Lørdag 28. oktober 2017
Fredag 27. oktober 2017
Torsdag 26. oktober 2017
Onsdag 25. oktober 2017
Tirsdag 24. oktober 2017
Mandag 23. oktober 2017
Søndag 22. oktober 2017
Lørdag 21. oktober 2017
Fredag 20. oktober 2017


Møre og Romsdal Fjordhestlag © 2019